Napadli na niego, gdyż znalazł pracę

22.01.2014
Napadli na niego, gdyż znalazł pracęByć może zazdrość z powodu znalezienia pracy przez kolegę, a może zawiść z powodu polepszenia jego statusu materialnego była przyczyną napaści na mężczyznę w jednym z mieszkań na Pradze Północ.

Jak ustalono w trakcie śledztwa, pokrzywdzony zatrzymał się u znajomych na kilka dni gdyż poszukiwał pracy. Gdy ją znalazł i poinformował współlokatorów po zamiarze wyprowadzki – został przez 21-letniego Piotra C., 38-letniego Andrzeja K. i 31-letnią Renatę J. napadnięty, pobity i okradziony.

Agresja była tak duża, iż napastnicy zdarli z pokrzywdzonego nawet ubranie i wyrzucili przez okno, zniszczyli mu telefon i dokumenty. Napadnięty kiedy zdołał uciec, zawiadomił policję i trafił do szpitala. Policjanci we wskazanym lokalu zatrzymali cała trójkę, która była pod wpływem alkoholu, okazało się też, że miała już na koncie rozmaite przestępstwa. Piotr C. zaś był poszukiwany pięcioma listami gończym. Wszyscy trafili do policyjnej celi z zarzutem rozboju.


Julo


InstytucjeDodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia