Chcesz Veturilo na Wiatraku? Głosuj!

09.04.2014
Z uwagi na słabe wykorzystanie stacja Veturilo - Dworzec Wschodni/Lubelska na Kamionku zostanie przeniesiona w inne miejsce na terenie Pragi Południe. Gdzie? O tym mają zdecydować w głosowaniu użytkownicy systemu roweru miejskiego.

Stacja Veruriloi przy LubelskejNowa stacja Veturilo na Rondzie Wiatraczna?

- Nie możemy dostawić kolejnych wypożyczalni, dlatego te, które cieszą się mniejszym powodzeniem, chcemy przesuwać. Pierwszą stacją, którą planujemy przenieść jest ta przy ul. Lubelskiej. Na liście najpopularniejszych zajmuje 135. miejsce i jest wśród 5 najsłabszych stacji, które możemy przesunąć (pozostałe są finansowane przez dzielnice). Chcemy, by stacja stanęła w bardziej uczęszczanym punkcie dzielnicy Praga Południe. Gdzie? - poinformował Łukasz Puchalski, pełnomocnik ratusza ds. komunikacji rowerowej.

O tym, gdzie stanie zadecydują internauci. Do wyboru mają:

  • Rondo Wiatraczna
  • Urząd Dzielnicy Praga Południe przy Grochowskiej
  • Skrzyżowanie Kinowej z al. Waszyngtona

Pierwsza propozycja cieszy się jak na razie największym zainteresowaniem i znacznie przebija pozostałe lokalizacje. Jest zatem spora szansa, że upragniona przez mieszkańców stacja niedługo się tam pojawi.

Głosować można pod adresem:
https://www.facebook.com/events/614613858614245


TJ


Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

Rowerzysta napisał:

Stacja powinna być na Wiatraku, bo Wiatrak jest najdalszą propozycją wgłąb i pozwala "zdobyć teren" do zapełnienia ogólnomiejskimi stacjami w przyszłości.
2014-04-10 09:46

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia