Nowa inwestycja: Olszynka Park

01.06.2014
U zbiegu ulic Olszynki Grochowskiej i Styrskiej, w cichej i zielonej części Pragi Południe przygotowywana jest najnowsza inwestycja budowlana spółki Real Invest - Olszynka Park.

Olszynka Park - wizualizacja, mat. inwestora
W miejscu wyburzonych na początku roku dwóch niewielkich budynków zostanie zbudowany czteropiętrowy budynek z 48 lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 25 do 75 m². Od strony ulicy Olszynki Grochowskiej, na parterze obiektu, umiejscowione będą niewielkie lokale usługowe.
 
Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które opracowali architekci z Grupy Architektonicznej MWA: przeszklone balkony, elewacja ocieplona cegłą klinkierową, oświetlenie strefy wejściowej będą gwarantem zarówno elegancji, jak i prostoty budowanego obiektu.
 
Gocławek coraz bardziej popularny
 
"Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie działką. Dziennie otrzymujemy kilka telefonów z zapytaniem o przyszłą inwestycję i mamy nadzieję, że przełoży się to w przyszłości na sprzedaż. Lokalizacja to główny atut podkreślany przez dzwoniące osoby" - tłumaczy Beata Kufel.
 
Oddanie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2015 roku.

TJ

Więcej na ten temat


Instytucje


Galeria


Wyburzone budynkiWyburzone budynki

Wasze komentarze

64x64

bromba napisał:

Korki na szaserow beda coraz wieksze. Nie mowiac o sciezce rowerowej. Najsmieszniejsze jest to ze zrobi sie kolejny konglomerat.ale i tak jest bardzo zielono.
2014-06-25 14:38
64x64

Jaco napisał:

I znowu klitki dla słoików.
2014-06-24 00:27
64x64

lula napisał:

tak, bardzo cicha i spokojna część Pragi Południe, szczególnie biorąc pod uwagę ilość powstających w najbliższej okolicy inwestycji. Ciekawe, jak te wszystkie małe, kameralne uliczki będą w stanie przyjąć tak dużą liczbę mieszkańców( wielka Strefa Dębu, kolejna inwestycja przy Roztockiej, nowe budynki przy Koprzywiańskiej i Styrskiej)? Nie wspominając o totalnym braku zaplecza jak wystarczająca liczba przedszkoli, szkół czy placówek służby zdrowia
2014-06-22 12:32
64x64

RJW napisał:

Grochów Mały nie Gocławek niestety.... Pętla się tak nazywa kierunkowo.
2014-06-18 10:07

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia