Nikt nie kosi trawy na Grenadierów

26.06.2014
Teren wokół budynku mieszkalnego przy posesji Grenadierów 39, będącej własnością komunalną, jest zaniedbany, zarośnięty i nie sprzątany ani latem ani zimą. Na dzień dzisiejszy, tj. 25.06.2014 r. trawa i chwasty mają wysokość co najmniej 120 cm. Sprawa jest też zgłaszana do wiadomości mediów lokalnych i monitorowana. Niestety bezskutecznie... - alarmuje naszą redakcję pani Anna - mieszkanka Grochowa.

Niekoszona trawa na Grenadierów
Niekoszona trawa na Grochowie

"Zgłoszenie tego zaniedbania w Administracji Domów Komunalnych nr 6 przy ulicy Sulejkowskiej 45 nie przynosi efektów, gdyż administrator twierdzi, iż to miasto odpowiada za zieleń i trawnik wokół budynku na skrzyżowaniu Spalinowej i Grenadierów. Jesienią liście z okolicznych topoli zalegają na trawniku a latem trawa jest niekoszona i nie zbierana. Trawa rośnie szybko, a dzieci mieszkające w budynku cierpią na alergię cały rok" - czytamy w dalszej części listu.

Gdy wczoraj późnym popołudniem udałem się na miejsce, moim oczom ukazał się las wybujałych traw i chwastów, których nikt nie usuwa od wielu tygodni.

"W ubiegłych latach kosili. W tym roku nic się dzieje. Spójrz pan. Kilka dni temu były uroczystości. Przyjechali z Francji a tu taki syf..." - komentuje zaistniałą sytuację mieszkaniec Grenadierów 39.TJ

Więcej na ten temat


Obiekty


Galeria


Niekoszona trawa na GrenadierówNiekoszona trawa na GrenadierówNiekoszona trawa na Grenadierów

Wasze komentarze

64x64

Wojtek napisał:

Dokładnie taka jest argumentacja administracji ale chyba nie tylko w tym przypadku! Uprzejmie donoszę iż trawe skoszono, ale nie zebrano bo po co! Niech zalega na kolejny czas może wrośnie i będzie gęstsza. Zastanawia mnie też proces kontroli takich administracji. Jeśli to są lokale komunalne to finansowane z naszych podatków - skoro tak to ja chciałbym, wiedzieć na co i jak są przeznaczne pieniądze z czynszu i gdzie jest dozorca?
2014-06-30 17:02
64x64

grochowianka napisał:

Ważne,ze koszty zarządu danego budynku są niewiele albo i równe z przychodami,a co tam koszenie? niech sobie lokatorzy robią porządek na własny koszt.Zapewne taką odpowiedź usłyszeli ci z Grenadierów 39,albo spychoterapia.....Zastanawiam sie na co idą pieniądze z naszych czynszów? jak długo bedziemy utrzymywać rzeszę nierobów i darmozjadów,jakie są administarcję?
2014-06-26 13:52

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia