Prace torowe na Rondzie Wiatraczna. Utrudnienia na Grochowskiej

03.07.2014
Od 5 do 25 lipca 2014 roku, w związku z pracami torowymi na pętli tramwajowej "Wiatraczna" kierowcy w rejonie ronda Wiatraczna muszą się liczyć z utrudnieniami. Zmiany czekają również użytkowników komunikacji miejskiej.

Utrudnienia na Grochowskiej

3 tygodnie utrudnień

W I etapie prowadzonych prac od 5 lipca wyłączony z ruchu będzie lewy pas północnej jezdni ul. Grochowskiej na wysokości Ronda Wiatraczna (przed ul. Wiatraczną). Kierowcy jadący w kierunku Pragi Północ będą mieli do dyspozycji dwa pasy ruchu.

W drugim etapie (planowanym od 12 lipca) remontowane będą przejazdy z al. J. Waszyngtona na pętlę, co będzie wiązało się z wyłączeniem z ruchu jezdni Ronda Wiatraczna pomiędzy ul. Grochowską a al. J. Waszyngtona.

Zmiany w komunikacji miejskiej

W związku z pracami torowymi na pętli WIATRACZNA w pierwszym etapie, od 5 do 11 lipca, będzie wyłączone z ruchu torowisko tramwajowe na ul. Grochowskiej na odcinku Rondo Wiatraczna - pętla Gocławek. W tym czasie wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej:

Linia 25: zawieszone kursowanie;
Linie 3, 9 i 24: będą kończyły kursy na pętli WIATRACZNA.

Zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z-8, obsługująca trasę RONDO WIATRACZNA - Grochowska - PŁOWIECKA

Utrudnienia związane są z remontem torów na pętli "Wiatraczna" i potrwają do końca lipca.


TJ/UM

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia