List: Czy urzędnicy chcą pokazać dzieciom, jak wygląda plaża?

01.12.2014
Drodzy! Być może zainteresuje Was nowy trend w budowie praskich placów zabaw dla dzieci w formie ogrodzonych niskim parkanem kuwet? Placyk taki powstaje na podwórkach ograniczonych ulicami Dobrowoja, Siennicką i Al. Waszyngtona.

Modernizowany plac zabaw na Pradze Południe, fot. Anna Moszczyńska


Zastanawiają mnie głównie dwie kwestie - w jaki sposób ZGN (bo to on jest inwestorem) planuje zabezpieczyć dzieci przed odchodami okolicznych kotów (a jest ich cała masa), które ochoczo będą zapewne korzystać z tej kuwety ORAZ w jaki sposób na ten plac ma wjechać osoba z wózkiem dziecięcym (o inwalidzkim nawet nie warto wspominać...). Żart.

Czy urzędnicy chcą pokazać dzieciom, jak wygląda plaża? Bo doprawdy nie rozumiem idei zasypywania trawy piachem i montowania na tym urządzeń...

Z góry dziękuję za poruszenie kwestii na Waszej stronie. Ze swojej strony wystosowałam w tej sprawie zapytanie do ZGN Praga Płd.
 

Anna Moszczyńska


Wasze komentarze

64x64

mama napisał:

Przy ulicy Kinowej powstaje podobny "plac zabaw". Cudzysłów dałam z tego względy, że wygląda to jak większa piaskownica ze wstawioną huśtawką, dwoma sprężynówkami, ławką i śmietnikiem. Osoby za to odpowiedzialne chyba nie są rodzicami, raczej nie miały do czynienia z dziećmi i wózkami (powodzenia we wjeżdżaniu na ten plac). Albo chodzi tu tylko o... politykę. Podpisy za inwestycją na Kinowej zbierane były tuż przed wyborami. Ale kto mógł się spodziewać, że podpisując się "za", podpisze się za "piaskownicą".
2014-12-03 00:48

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia