Gruntowa Łysogórska odchodzi w przeszłość

02.12.2014
Mimo ujemnych temperatur, trwa przebudowa ulicy Łysogórskiej na Gocławku. Ulica zostanie zmodernizowana na całym swoim przebiegu od ulicy Beskidzkiej do ulicy Podolskiej.

Budowa ulicy Łysogórskiej
Gruntowa Łysogórska odchodzi w przeszłość

Na mało znanej i uczęszczanej ulicy Łysogórskiej, kojarzonej obecnie głównie z istniejącym na niej punktem skupu złomu, kilka tygodni temu, jako zwiastun nadchodzących zmian zapaliły się nowoczesne latarnie ledowe.

Stało się tak, gdyż obecnie realizowane prace budowlane polegać będą m.in. na ułożeniu chodnika oraz asfaltowej nawierzchni.


Beskidzka - wielka niewiadoma

Niestety, nie uzyskałem z Wydziału Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Praga Południe odpowiedzi, czy w planach jest modernizacja bardzo zaniedbanego fragmentu pobliskiej ulicy Beskidzkiej na odcinku od ulicy Sztabowej w kierunku dużego osiedla Strefa Dębu.


TJ

Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

Dorota napisał:

Witam droga została ukończona nawet w niedziele ja robiono tylko co z górą. Śmieci!!! Pozostawiono nam ją na święta. Polanka zamieniła się w rozjechana breje ze śmieciami, i tak zostawiono. Przykro patrzeć(
2014-12-23 08:54
64x64

gadek91 napisał:

I nad tym można najbardziej ubolewać. Rozumiem Łysogórska, ale zamiast topić pieniądze w asfaltowaniu ślepo się kończącej, praktycznie nie używanej Bitwy Grochowskiej możnaby w końcu wyasfaltować ulicę Beskidzką..
2014-12-03 21:14

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia