Liwiecka 20 przygotowana pod budowę

04.03.2015
Niewielka działka przy ulicy Liwieckiej 20 została ogrodzona i po wycięciu drobnych drzew i krzewów przegotowana pod planową inwestycję mieszkaniową. Prace powinny się rozpocząć nie wcześniej niż za pół roku.


Gęsta zabudowa Liwieckiej

Grunt o powierzchni 806 został zakupiony w drodze przetargu pod koniec kwietnia 2014 roku przez Przedsiębiorstwo Budowlane Tynkbud 1 - generalnego wykonawcę pobliskiego osiedla Strefa Dębu.

Położona na uboczu ulica Liwiecka, która jeszcze 10 lat temu była drogą gruntową z zaledwie kilkoma budynkami od kilku lat zmienia się nie do poznania. Postępująca nowa zabudowa wraz z ukończonym w 2014 roku największym na terenie Gocławka osiedlem Stefa Dębu sprawia, iż codzienne życie mieszkańców, a zwłaszcza kierowców staje się coraz trudniejsze. Może pora pomyśleć o wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na ulicy?


TJ

Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

Aaaaa napisał:

Czy ktoś wie jak teraz wygląda ta lokalizacja? Jak się mieszka? Warto? :)))
2017-07-21 16:04
64x64

Grażyna i Zbyszek napisał:

My akurat kupiliśmy mieszkanie tam, i będąc już kilka razy (oglądamy postępy prac) nie mieliśmy problemu z parkowaniem choć faktycznie przeważnie jesteśmy tam po godzinie 17. Dla nas to usytuowanie tak powiedzmy, na "tyłach" jest super :))) Mam nadzieje, że sąsiedzi, też będą ok
2017-04-24 23:08

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia