Dziki Lokator - nowe miejsce w Parku Skaryszewskim

24.04.2015
Serwując prawdziwie włoską kawę i florenckie przysmaki zadebiutuje nowa restauracja w Parku Skaryszewskim. Lokal "Dziki Lokator" zajął pomieszczenia w Muszli Koncertowej tuż obok klubu sportowego Drukarz. Początek w sobotę 25 kwietnia br. od godziny 10.00.

Wnętrze restauracji Dziki Lokator, fot. facebook.com/dzikilokator
Miejsce stworzone dla Ciebie

"Dziki Lokator to miejsce stworzone dla osób ceniących piękno przyrody, znakomitą kuchnię oraz magię rodzinnych spotkań. Oprócz sporej powierzchni lokalu – ok.175 m2, znajdujący się w sercu parku Skarszewskiego lokal zewsząd otoczony jest zielenią, co tworzy niezapomnianą aurę zachęcającą do odpoczynku i relaksu z najbliższymi. Dopełnieniem całości jest również menu restauracji, w której króluje wyśmienita kuchnia florencka oraz program artystyczno - kulturalny, wypełniony licznymi bezpłatnymi atrakcjami dla mieszkańców oraz turystów." - można przeczytać na społecznościowym profilu lokalu.

TJ

Więcej na ten temat


Firmy


Wasze komentarze

64x64

EDYTA napisał:

Lokal dla ludzi z kasą, bez klimatu. Pod Pstrągiem było super , marzę o takiej karkówce i klimacie sielanki jaką tworzył Pan Arek z personelem wszystko było dla ludzi , imprezy , bale przebierańców, łezka kapie ,że nam mieszkańcom to zabrano......Edi
2015-06-08 09:21
64x64

anna napisał:

Mała Mi i Dociekliwy, zamiast snuć teorie spiskowe, zajrzyjcie na strony dzielnicy Praga-Południe a. ZGN. Na wynajem lokalu po pubie Pod Pstrągiem jest rozpisany konkurs. Właściciel Pstrąga zapowiedział, że weźmie w nim udział. Być może wygra i wróci do Skaryszaka.
2015-04-30 10:02
64x64

Mała Mi napisał:

Jasne, że to nie przypadek... Szkoda. Pstrąg miał klimat, grilla - było swojsko i tak "wakacyjnie"! Z dzikiego uciekliśmy szybciej niż tam trafiliśmy! Stanowczo to nie to!
2015-04-28 14:32
64x64

dociekliwy napisał:

Konkurencji już nie ma. Po 17 latach działalności zostaje zamknięty Pub Pod Pstrągiem ,przypadek czy zbieg okoliczności?.
2015-04-27 20:59

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia