Głosuj i Dotuj na hospicyjny projekt Dać Radość Osieroconym

21.05.2015
Do 14 czerwca 2015 roku zapraszamy do wzięcia udziału w codziennym głosowaniu na inicjatywę pozyskania funduszy na wypoczynek osieroconych będących pod opieką Ośrodka Hospicjum Domowe z ulicy Tykocińskiej na Targówku.

Zimowisko dzieci osieroconych


DAĆ RADOŚĆ OSIEROCONYM

Ze szczególną troską pochylamy się nad dziećmi z rodzin, gdzie wystąpiła choroba nowotworowa. Jest to bardzo trudny czas z powodu choroby i śmierci osoby najbliższej, jaką jest rodzic i współmałżonek. Te osoby potrzebują pomocy, aby dojść do siebie. Dla osieroconych dzieci w wieku 0-13 r.ż., wdów i wdowców organizujemy wyjazdy terapetyczne, które mają na celu pomóc im odnaleźć się w tej trudnej sytuacji. Jeżeli też chcesz mieć swój udział w tym, aby odzyskać uśmiech na twarzach osieroconych, to zagłosuj.

Aby głos był ważny potrzeba potwierdzić go w e-mailu. Liczy się codzienne głosowanie jak największej liczby osób. Głosujemy do dnia 14.06.2015 do godz.23.59. Ubiegamy się o 30.000,00 zł. Każdy głos jest więc na wagę złota.

Link do inicjatywy
https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,251,dac-radosc-osieroconym.html

OHD/TJ


Firmy i Instytucje


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia