10 tys. zł na remont Praskiej Kapeli

26.05.2015
- Melduję, że nie działa Pomnik Praskiej Kapeli Podwórkowej - mimo licznych SMS-ów i długiego czekania nie gra Emotikon frown. Macie pomysł gdzie to zgłosić? 19115 jak na razie olewa sprawę - pisze pan Jakub, nasz czytelnik.

Pomnik Praskej Kapeli
Dlaczego Kapela nie gra?

"Wobec dużej liczby zapytań dotyczących pomnika Kapeli Praskiej stojącego na rogu ulic Kłopotowskiego i Floriańskiej, informujemy, za Fundacją "Pomnik Praski", która jest opiekunem pomnika, że "nie ma możliwości włączania lub wyłączania funkcji "piosenka na sms" w pomniku (...) Po prostu autorski i jednostkowy system elektroniczny, wystawiony na działania zmiennej temperatury i wilgotności powietrza (pomimo podgrzewacza w szafce technicznej) mający już 9 lat ulega częstym awariom na dodatek: nie zawsze zgłaszanym obsłudze technicznej." - wyjaśnia Beata Bielińska-Jacewicz, rzecznik Urzędu Dzielnicy Praga Północ i dodaje "Fundacja chciałaby wymienić lub wyremontować wspomniany system i poszukuje ok. 10 tys. zł na ten cel."

TJ

Więcej na ten temat


Instytucje

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia