Między Wierszami - nowe miejsce na Kamionku

13.06.2015
Zapewne niejeden raz zdarzyło się wam przechodzić obok niepozornej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 288. Może zastanawialiście się, co takiego wyłoni się z obłoków kurzu, wzbijanych przez kolejne ekipy remontowe. Warto było czekać, gdyż otwarte dziś "Między Wierszami" to miejsce, gdzie wszyscy złaknieni kultury, niebanalnej rozrywki, smacznej kawy i przekąski poczują się w sposób naprawdę wyjątkowy.

Między Wierszami na Grochowskiej 288 - wnętrza


Księgarnia Cafe - Klub "Między Wierszami"


"Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym tradycja Kamionka i Grochowa spotkają się z potrzebami rozwijającej się dynamicznie dzielnicy" - mówią Grażyna i Rajmund Sznablowie - właściciele lokalu a jednocześnie małżeństwo odpowiedzialne za odrestaurowanie przedwojennej kamieniczki z 1931 roku.

Między Wierszami - księgarniaKlub "Między Wierszami" jest podzielony na dwie części. Dla miłośników literatury otwarta jest księgarnia z zawsze dobrą książką. Natomiast na piętrze w cichym i spokojnym zakątku zatopić się można w lekturze przy filiżance pysznej kawy.


W planach klubu, a może niewielkiego domu kultury są koncerty, spotkania z autorami, filmy, promocje książek. "To jest miejsce dla mieszkańców. Jesteśmy otwarci na pomysły i projekty, w których realizacji moglibyśmy pomóc" - mówią sympatyczni małżonkowie.

Już od dziś przy Grochowskiej 288 można zorganizować imprezę urodzinową, spotkanie rodzinne, firmowe, albo wieczorek sąsiedzki.

Grochowska 288 dawniej i dziśPaństwu Grażynie i Rajmundowi gratulujemy pomysłu oraz wyrażamy wdzięczność za odnowienie i zachowanie tak cennej dla Kamionka kamieniczki.


TJ

Więcej na ten temat


Firmy

Wasze komentarze

64x64

gość napisał:

Super jestem zachwycona :D już nie mogę się doczekać ponownych odwiedzin....
2015-06-15 10:11
64x64

Kamila napisał:

Byłam i ? Miejsce samo w sobie nie powala, brak akcentów które sprawiały by że kawiarnia byłaby przytulna i ciepła tylko puste mury i cegła.... Kawa no cóż pijałam lepszą jednak to kwestia gustu. Jako przekąskę podano sakiewki - smaczne jednak to co mnie zniesmaczyło to ilość tłuszczu z nich wypływające. Księgarnia na dole bardzo uboga jednak każdy coś dla siebie znajdzie... Jednym słowem widać, że dopiero zaczynają może w po wakacjach odwiedzę to miejsce i zobaczę czy coś się zmieniło. Moja ocena 3+
2015-06-15 09:53

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia