Deweloper modernizuje ulicę Makowską

Dodano: 17.06.2015, modyfikacja: 18.06.2015
Deweloper, w ramach porozumienia podpisanego z dzielnicą Praga Południe, przebudowuje ulicę Makowską na Grochowie. Modernizacji zostanie poddany około 150 - metrowy odcinek drogi od ulicy Chłopickiego do ulicy Lubieszowskiej.

Trwa przebudowa ulicy Makowskiej

Ostatnia gruntowa?

Wraz z rozpoczęciem przebudowy - jak pamiętamy - gruntowej ulicy Kruszewskiego, to właśnie do Makowskiej i Styrskiej będzie należeć ostatnie słowo i definitywne zamknięcie obecności dróg gruntowych na obszarze Pragi Południe. Niestety, na przebudowę tych dróg w całości szans w tym roku nie ma.

Na przebudowanym fragmencie od
Chłopickiego do ulicy Lubieszowskiej zostanie wykonana nawierzchnia z kostki betonowej, chodnik po jednej stronie, zatoki postojowe. Ulicę będzie oświetlać 5 nowoczesnych latarni.
 

TJ

Więcej informacji

Wasze komentarze

64x64

ereeck napisał:

który deweloper? czy będzie tam jakaś nowa inwestycja?
2015-06-20 16:57
64x64

Waszkiewiczb napisał:

Tylko 150 m ? A co z dalszym odcinkiem od Lubieszowskiej do ronda przy Olszynki Grochowskiej. Przecież szumnie ratusz obiecywał iż wybuduje tą drogę Makowską , która ma być alternatywą dla już zatłoczonej Szaserów.
2015-06-20 08:26

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia