Znów utrudnienia na ulicy Skaryszewskiej

25.07.2015
W dniach 25 i 26 lipca br. będzie trwał remont jezdni ulicy Skaryszewskiej. Prace będą polegać na usunięciu tymczasowej nawierzchni z kostki, po której kierowcy jeżdżą od czasu ułożenia pod koniec zeszłego roku rur sieci ciepłowniczej. Jeśli pogoda będzie sprzyjać, główne prace zakończą się jeszcze dziś wieczorem.

Skaryszewska zamknięta dla ruchu w dniach 25-26 lipca 2015
Weekendowy remont nawierzchni ulicy Skaryszewskiej

Tymczasowa nawierznia z kostkiUlica Skaryszewska przeszła gruntowny remont tuż przed Euro 2012 roku. Niestety, zaledwie po dwóch latach, w związku w doprowadzeniem ciepła do budynków, jezdnia została ponownie rozkopana. Ułożona wówczas przez spółkę Dalkia nawierzchnia tymczasowa z kostki nie dość, że nie była estetyczna, to jeszcze powodowała, iż samochody podskakiwały na wybojach.

Po zakończeniu prac potrzeba z reguły około 1-2 miesięcy na ustabilizowanie gruntu. Po tym czasie można dopiero przystąpić do układania nawierzchni docelowej. W przypadku Skaryszewskiej kostka znikła po 9 miesiącach i ulica znów zyska dawny stan.

Utrudnienia w ruchu

Przez cały weekend 25-26 lipca br. ulica jest całkowicie zamknięta dla ruchu. Niestety, o tych utrudnieniach nie informuje serwis http://www.infoulice.um.warszawa.pl. Ktoś zapomniał?


TJ

Więcej na ten temat

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia