Parking przed Pelcowizną został zlikwidowany

10.08.2015
ZDM odpowiadając ma apel praskich społeczników zrzeszonych na profilu Targowa dla ludzi ustawił przed sklepem Pelcowizna na Ząbkowskiej metalowe słupki. Od dziś teren przed sklepem spożywczym, który od kilku lat służył kierowcom jako parking został zwrócony pieszym.

Montaż słupków przed sklepem Pelcowizna
Nowe słupki na Ząbkowskiej

Parkowanie przed sklepem było według społeczników łamaniem prawa. Zgodnie z przepisami można zostawić samochód w zatokach postojowych na Ząbkowskiej. Jest też parking na tyłach sklepu Pelcowizna, jak również przed budynkiem spółdzielni RMS "Praga". Choć w tym ostatnim przypadku trzeba przyznać, iż widok wielu samochodów w tym miejscu sprawa słabe wrażenia estetyczne na odnowionym w ostatnich latach osiedlu "Kijowska".

Fala się rozlewa

Dziś zaskoczeni montażem słupków kierowcy parkowali swoje auta na terenie osiedla, i to w miejscach, gdzie jeszcze nigdy tak daleko nie dotarli... Będą potrzebne kolejne słupki, tym razem ustawione przez spółdzielnię?

TJ

Firmy i Instytucje


Firmy i Instytucje


Galeria


Parking przed sklepem w 2011 roku

Wasze komentarze

64x64

kris napisał:

Mietek Gratuluję znajomosci przepisow drogowych.
2015-08-17 20:51
64x64

Mietek napisał:

Oczywiście jak zwykle nie spodobało się to grupce osób i natychmiast powstały słupki. Niedługo zaczną stawiać słupki i ograniczenia wszędzie tak żeby ani straż pożarna ani karetka nie miał wstępu - gratulacje dla osób, które zarządziły wstawienie tych palików - głupota ludzka nie zna granic!
2015-08-12 07:33
64x64

Iwona napisał:

Jeśli Pelcowizna nic z tym nie zrobi,to straci wielu klientów i niech tak się stanie :(
2015-08-11 21:43

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia