Dla dobra Kamionka. Powstało Towarzystwo Przyjaciół Kamionka i Skaryszewa!

16.09.2021
- Powołaliśmy do życia Towarzystwo Przyjaciół Kamionka i Skaryszewa po to, by zatroszczyć się o nasze osiedle - Kamionek, zadbać o jakość życia w najbliższym otoczeniu i o dobrosąsiedzkie relacje oraz o lokalną tożsamość - informują na swoim profilu w mediach społecznościowych założyciele.


fot. Towarzystwo Przyjaciół Kamionka i Skaryszewa

Dla dobra Kamionka

Naszym celem jest zintegrowanie mieszkańców Kamionka wokół wspólnej sprawy jaką jest jakość najbliższego otoczenia. Pragniemy dbać o dobrosąsiedzkie relacje, o dziedzictwo Kamionka i jego wyjątkową lokalną tożsamość.

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Kamionka i Skaryszewa tworzą jego założyciele: Dorota Jankowska Lamcha, Monika Wesołowska, Leszek Siejka, Piotr Śledziewski, Andrzej Wójcik. Organizacja jest wpisana do ewidencji stowarzyszeń zwykłych prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy pod numerem 782.

Więcej:


TJ


Wasze komentarze

64x64

andrzej_matysiak@wp. napisał:

Witam! Czy nie wiecie Państwo gdzie mógłbym znaleźć materiały dotyczące Kamionka przed wojną i zaraz po wojnie. Chodzi mi zwłaszcza o plany lub zdjęcia. Jestem urodzony na Kamionku, rocznik 1946. Moje rejony to Mińska, Bliska, Nowińska itd. Jedyne co mam to zdjęcie drewnianej Mińskiej w pobliżu Grochowskiej. Obecnie jestem emerytem, mieszkam na wsi ale chciałbym dzieciom zostawić trochę klimatów mojego dzieciństwa. Byłbym zobowiązany gdybyście mogli mi pomóc. Chodzi mi o wskazanie źródeł informacji. Z resztą sobie poradzę. Pozostaję z poważaniem Andrzej Matysiak. Adres mejlowy jest w nagłówku
2022-02-14 16:17

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia