Zamoyskiego 25 znów w ogniu

11.10.2015
Dziś nad ranem, na strychu kamienicy przy Zamoyskiego 25 na Pradze Północ, zaprószony został ogień. Sytuacja została szybko opanowana przez pobliską Straż Pożarną.Włamywacze zaprószyli ogień?

Nikt nie ucierpiał, dwa lokale obecnie są wyłączone z użytkowania. Lokatorzy tych lokali mają zabezpieczony dach nad głową. Pozostali lokatorzy, za zgodą PINBudu powrócili do mieszkań. Na miejscu są przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Praga-Północ oraz praskiego ZGN. Przyczyny pożaru bada Policja. Z pierwszych informacji wynika, że były ślady włamania na strych." - poinformowała Beata Bielińska-Jacewicz, rzecznik Urzędu Dzielnicy Praga Północ.

Kolejny pożar

To nie pierwszy pożar pod tym adresem w ostatnich latach. Na początku grudnia 2011 roku ogień strawił część poddasza i dachu kamienicy przy Zamoyskiego 25.

TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

Lokatorka napisał:

Jeśli trzy godzinną akcję można nazwać szybką biorąc pod uwagę że matki z maleńkimi noworodkami musiały nie dość że uciekać szybko to i marznąć na ulicy.To pogratulować.Już nigdy nie będziemy spać spokojnie.Nie jesteśmy bezpieczni.Ile razy jeszcze będziemy uciekać?Kto nas zapewni że jesteśmy bezpieczni?Strych zabezpieczono ale dopiero po pożarze.Mieszkanie doszczętnie zalane.A inspektor proponuje nocleg na hali z dwójką dzieci mam iść w tym z trzymiesięcznym.Godne pogardy.
2015-10-11 16:29
64x64

lala napisał:

No i jak zwykle nic nie robia z tym. I niech nie pisza glupot bo polowa ludzi zostala bez pradu i mieszkan
2015-10-11 15:42

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia