Chorym łabędziem zainteresowali się mieszkańcy

06.07.2016
​Mieszkańcy, którzy w środę rano spacerowali w pobliżu Jeziorka Gocławskiego, zauważyli siedzącego na trawie łabędzia. Ptak sprawiał wrażenie chorego i zdezorientowanego. Wezwany na miejsce Patrol Eko zaopiekował się łabędziem, który trafił do Ptasiego Azylu.W środę tuż po godzinie 11.00 spacerowicze powiadomili straż miejską o siedzącym na trawie przy Jeziorku Gocławskim osłabionym i zdezorientowanym łabędziu. Zgłaszający byli przekonani, że ptakowi coś się stało, gdyż widzą go w tym samym miejscu i w tej samej pozycji już kolejny dzień. „Ptak był spokojny, nie bał się ludzi, natomiast wyglądał na bardzo osłabionego. Nie dostrzegliśmy jednak żadnych obrażeń zewnętrznych" - ocenia insp. Rafał Pniewski z Patrolu Eko.

SM/TJ

Więcej na ten temat
Wasze komentarze

64x64

Sentim napisał:

We wtorek około 1 w nocy siedział na ulicy koło kościoła. Używają parasola zmusiłem go do zejścia na pobocze. Był spokojny ale nie wyglądał na chorego.
2016-07-07 14:10

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia