Nowe mieszkania przy placu Szembeka

12.09.2016
W sercu Grochowa - w sąsiedztwie odnowionego Placu Szembeka trwa budowa kameralnego budynku mieszkalnego - Apartamenty Szembeka. Pierwsi lokatorzy odbiorą klucze do mieszkań już na wiosnę 2017 roku.

Apartementy Szembeka przy Mlądzkiej


W centrum Grochowa

Pięciopiętrowy budynek mieszkalny według projektu Grzegorza Cioska jest wznoszony przy ulicy Mlądzkiej 44, tuż obok ulicy Grochowskiej. Na przyszłych mieszkańców czeka 29 lokali o powierzchni od 36 do 59 m2. Aby zapewnić każdemu z nich optymalne nasłonecznienie, deweloper zdecydował się wykonać duże okna oraz przeszklone balkony.

Pod budynkiem zlokalizowano dwukondygnacyjną podziemną halę garażową, w której wyznaczone będą również - dostępne wyłącznie dla mieszkańców - miejsca na rowery. W obiekcie znajdzie się też jeden lokal usługowy.

Apartementy Szembeka - wizualizacjaApartementy Szembeka - wizualizacja

Doskonała lokalizacja

Nowa inwestycja usytuowana jest przy ważnym szlaku komunikacyjnym, jakim jest ulica Grochowska. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej dotarcie do centrum Warszawy jest szybkie i wygodne. Dla osób, które cenią dostęp do rozwiniętej infrastruktury na miejscu mamy również dobre wiadomości. Praktycznie na wyciągnięcie ręki znajduje się market Lidl i znacznie ostatnio rozbudowane Centrum Handlowe Szembeka. W promieniu kilometra są dwa parki: J. Szypowskiego "Leśnika" z siłownią plenerową, placem zabaw i kortami tenisowymi oraz park "Znicza" z nowoczesnym placem zabaw i fontanną. Przychodnie, sklepiki, sale zabaw jak również tak niezbędne żłobki, przedszkola, szkoły - zarówno prywatne, jak i publiczne, sprawiają, iż nikt nie powinien być zawiedziony.

Wkrótce po zakończeniu budowy Urząd Dzielnicy przystąpi do zapowiedzianej już modernizacji ulicy Mlądzkięj, która zyska nowy asfalt, odwodnienie i oświetlenie.


TJWasze komentarze

64x64

ziko napisał:

Krótko mówiąc, gorąco (słoneczne okna i balkony), hałas od jezdni i smród od samochodów... PS Jak kwestia własności gruntu?
2016-09-12 12:02

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia