Nadzwyczajna sesja w sprawie reprywatyzacji bez transmisji on-line

14.09.2016
W czwartek, 15 września br. o godz. 16.00 odbędzie się XXV Nadzwyczajna Sesja Rady Dzielnicy Praga-Północ. Najważniejszym jej punktem będzie informacja Prezydenta m.st. Warszawy na temat nieruchomości przekazanych na rzecz byłych właścicieli lub ich następców prawnych oraz nieruchomości przygotowywanych do przekazania, znajdujących się na terenie dzielnicy.

Kłopotowskiego 15 Urząd Dzielnicy Praga Północ
Szkoda, że państwo tego nie widzą

Niestety, bardzo ważnej sesji poświęconej m.in. reprywatyzacji, czyli problemowi z jakim zmaga się wielu mieszkańców Pragi Północ nie będzie można oglądać on-line. To, co jest od wielu lat normą na sesji Rady Warszawy czy sąsiedniej dzielnicy - Pradze Południe, w urzędzie na Kłopotowskiego mimo zmieniających się władz czy opcji politycznych jest dalej niezrealizowane.

Co ciekawe, na początku roku zainstalowano system, który na bieżąco liczy i pokazuje na dużym ekranie czas wystąpienia oraz omawiany punkt porządku obrad. Zatem dlaczego nie wykonano kolejnego kroku umożliwiającego mieszkańcom i wszystkim zainteresowanym śledzenie obrad?

Na dziś rzecznik dzielnicy Praga Północ - Barbara Domańska ma krótką odpowiedź w sprawie braku transmisji: "Nie będzie, zapraszamy do nas".


TJ


Więcej na ten temat


InstytucjeWasze komentarze

64x64

Andrzej napisał:

Drogi Zarządzie Dzielnicy, Droga Rado Dzielnicy - dlaczego w naszej dzielnicy nie ma możliwości transmitowania obrad? Coś macie Państwo do ukrycia? Wstydzicie się czegoś? Odpowiedź Pani Rzecznik Dzielnicy nie jest żadną odpowiedzią.
2016-09-14 18:00

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia