Incydent na stacji paliw: Jeden tankował, drugi wyciągnął broń

05.01.2017
Tankowanie paliwaNie mógł doczekać się swojej kolejki na stacji paliw, więc wyciągnął pistolet i groził tankującemu przed nim.

Poczucie zagrożenia

Do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII zgłosił się przestraszony mężczyzna, który powiadomił o groźbach przy użyciu przedmiotu przypominającego broń. Z jego relacji wynikało, że podczas tankowania paliwa na stacji benzynowej stojący za nim w kolejce mężczyzna w pewnym momencie zirytowany podszedł do niego, wyciągnął pistolet, skierował go w jego stronę, przeładował i kazał się spieszyć. W pokrzywdzonym wywołało to absolutny strach i obawę wystrzału.

Sprawą zajęli się kryminalni, szybko ustalili kim prawdopodobnie był sprawca gróźb.

38-letni Tomasz P. wpadł w ręce funkcjonariuszy wczoraj z samego rana. Policjanci zabezpieczyli też przedmiot, przy pomocy którego groził pokrzywdzonemu, była to atrapa broni. W wydziale dochodzeniowo-śledczym policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzut gróźb karalnych.

Źródło: KRP VII Warszawa

Wasze komentarze

64x64

wochu napisał:

Bardzo glupi tytul. Co to znaczy "wyciagnal bron". Grozil atrapa broni i tyle. Wypisujesz bzdury i psujesz wizerunek legalnego posiadania broni w kraju gdzie spoleczenstwo jest rozbrojone. W ten sposob slowo "bron" kojarzy sie z czyms b. zlym. Wstydz sie.
2019-04-14 11:20

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia