Jak robić zakupy w TK Maxx?

28.02.2017
TK Maxx oferuje bogaty wybór produktów - od ubrań i butów, po akcesoria oraz dodatki do domu - wszystko pod jednym dachem, aż do 60% taniej od regularnych cen w Polsce i na świecie, W obliczu tak dużego asortymentu chcemy mieć pewność, że nasi klienci dokładnie wiedzą jak robić zakupy w TK Maxx, mogąc tym samym najlepiej wykorzystać wizyty w naszych sklepach.
Oto kilka wskazówek:

Bądź otwarty - Zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości"! Często znajdziesz u nas towar, którego nawet nie szukałeś, a będzie Ci służył!

Przygotuj się do zakupów - wchodząc do sklepu chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to co od razu wpadnie Ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Chwytaj więc towar póki jeszcze jest dostępny!

Łowienie perełek - W działach modowych (np. damskim) ubrań szukaj pamiętając o tym, że asortyment rozmieszczony jest z podziałem na kategorię (np. sukienki) oraz rozmiar (np. 38). Łowów czas zacząć!

Masz tylko chwilę? - Rób zakupy z misją! Wejdź tylko do jednego z naszych działów (np. akcesoria, dział dla domu, buty) i szukaj pokus tylko w obrębie tej części sklepu.

Odwiedzaj nas często - do każdego sklepu asortyment dostarczany jest kilka razy w tygodniu, aby klienci zawsze mieli duży wybór unikalnych produktów.

Bądź czujny
- to co widzisz może zaraz zniknąć z półek i wieszaków. Cały nasz asortyment znajduje się na terenie sklepu - nie mamy magazynów, w których przechowujemy dodatkowe sztuki danego produktu. Należy zatem szybko chwytać okazję, póki jeszcze jest!


IP


Więcej informacji


Firmy


Wasze komentarze

64x64

Ana napisał:

Szkoda,że nie ma informacji o dostępnych rozmiarach w innym sklepie.
2019-05-18 22:41

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia