Modlitwa przed Teatrem Powszechnym. Wynagrodzenie za grzech bluźnierstwa

03.03.2017
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi i Krucjata Młodych zaprasza na publiczny Różaniec będący zadośćuczynieniem za grzech bluźnierstwa. - Przyjdź 4 marca (sobota) o godz. 18:00 przed Teatr Powszechny w Warszawie, aby dołączyć do modlitwy - zachęcają organizatorzy.


Protest przed Teatrem Powszechnym, fot. Warszawa w Pigułce

Modlitwa pod teatrem

Teatr Powszechny w Warszawie wystawił pseudo-artystyczne bluźnierstwo, pt. Klątwa. Jako katolicy jesteśmy zobowiązani wynagrodzić Bogu za ten grzech publicznie - przypominają organizatorzy.

To, co dokonuje się podczas tej tzw. sztuki jest NIE DO OPISANIA. Profanuje się wizerunek Krzyża Świętego. Znieważa się wizerunek Jana Pawła II i flagę Watykanu. To jest szydzenie z Pana Boga. To jest bluźnierstwo wymierzone w wiarę katolicką - podkreślają młodzi katolicy, przypominając słowa z
Ewangelii według świętego Mateusza: Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie (Mt 10, 33).

Przyjdź w sobotę 4 marca o godz. 18:00 przed Teatr Powszechny w Warszawie (Aleja Zamoyskiego 20), aby wyrazić swój sprzeciw! - jeszcze raz zachęcają organizatorzy modlitewnego spotkania.


KKS

Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

Katarzyna napisał:

Módlcie się za rząd nikczemników i kłamców. Niech im Bóg wybaczy to, co szykują naszej Ojczyźnie, bo Wy, jak przejrzycie wreszcie na oczy, nie wiem, czy wybaczycie.
2017-03-05 22:53

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia