Weekendowe frezowanie Wiatracznej. Ale nie całej

13.09.2017
Ulica Wiatraczna na Grochowie wreszcie doczeka się nowej nawierzchni. W związku w prowadzonymi pracami ulica od piątku, 15 września od godz. 22.00 do poniedziałku, 18 września do godz. 5.00 na odcinku od Grochowskiej do Szaserów będzie zamknięta dla ruchu.

Ulica Wiatraczna otrzyma nową nawierzchnie

Równy asfalt

Zamknięta będzie jezdnia w obu kierunkach wraz z ul. Zakole. Połączenia z ul. Wiatraczną nie będą miały ulice: Kobielska, Prochowa i Nizinna. Utrzymany będzie przejazd w ciągu ul. M. Paca oraz dojazd do posesji. Przejścia dla pieszych będą czynne, ale zwężone. Objazd zostanie poprowadzony – w lewo ul. Grochowską i Międzyborską do al. Stanów Zjednoczonych oraz ulicami: Podskarbińską i J. Dwernickiego do ul. Szaserów. Zamknięcie ulicy spowodowane jest wymianą nawierzchni. Na zakończenie prac ulicy zyska też nowe oznakowanie poziome.

Objazdy

Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony ul. Grochowską i Międzyborską do al. Stanów Zjednoczonych oraz ulicami: Podskarbińską i J. Dwernickiego do ul. Szaserów.

UM/TJ


Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

Grochowiak napisał:

Czyli na zapowiadaną przebudowę tego odcinka i włączenie do małej obwodnicy jeszcze przyjdzie poczekać ( bo inaczej po co byłby ten remont ??? ). Ale już się przez kilkadziesiąt lat przyzwyczaiłem , że w tej dzielnicy się nie inwestuje. Że trudno się stąd wydostać w kierunku północnym , bo tory , tory , tory......
2017-09-15 09:07
64x64

Mieszkaniec Pragi PL napisał:

Czemu nie do Chrzanowskiego.?
2017-09-13 21:29

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia