Po remoncie tramwaje wracają na rondo S. Starzyńskiego

30.09.2017
Od poniedziałku, 2 października, na rondo S. Starzyńskiego wracają tramwaje. Nadal będą prowadzone prace na ul. Jagiellońskiej od ronda w kierunku pętli Żerań i tu tramwaje nie będą kursowały.Tramwaje Warszawskie zakończyły modernizację torów na rondzie i w jego pobliżu – zamontowali m.in. 12 nowych rozjazdów (w tym nowy skręt w lewo z ronda w ul. Jagiellońską w kierunku Ratuszowej), przebudowali przejazdy drogowe przez torowisko, wymienili 2 km torów i wyremontowali 8 przystanków.


Od poniedziałku będą już tędy normalnie jeździły tramwaje – składy wrócą na ul. S. Starzyńskiego i Z. Słomińskiego pomiędzy rondem Żaba a rondem Zgrupowania AK „Radosław”, na ul. Międzyparkową od gen. W. Andersa do Z. Słomińskiego oraz na ul. Jagiellońską od ronda S. Starzyńskiego do ul. Ratuszowej. Nadal będą prowadzone prace na ul. Jagiellońskiej od ronda w kierunku pętli Żerań i tu tramwaje nie będą kursowały.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia