BioBazar Soho Factory – ekologiczny targ w Twojej okolicy!

20.10.2017
A gdyby tak bez wyjazdu za miasto mieć dostęp do ekologicznych owoców i warzyw prosto od rolników? Do tego świeże, ekologiczne mięso, wędliny, sery, jaja, świeże ryby. To tylko część asortymentu, który jest dostępny na BioBazarze Soho Factory w soboty przy Mińskiej 25.

BioBazar Soho Factory

Mieszkając w mieście dostęp do nieprzetworzonej żywności czy ekologicznych warzyw i owoców jest ograniczony ale to nie znaczy, że jesteśmy skazani za żywność z supermarketów, że w szczycie sezonu musimy jeść kalafiory z Hiszpanii a pomidory z Włoch.

Warto w sobotę wstać chwilę wcześniej, zrobić listę zakupów i odwiedzić takie miejsce jak BioBazar!
BioBazar od 7 lat działa w Warszawie przy ul. Żelaznej 51/53 a od prawie roku (od listopada 2016 roku) działa również na terenie Soho Factory przy ul. Mińskiej 25.Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, jak wiele niepotrzebnych dodatków znajduje się w powszechnie dostępnych produktach spożywczych, czytamy etykiety, chcemy wiedzieć czym karmimy dzieci, rodzinę i nas samych. Chcemy odżywiać się zdrowo, ale to wymaga od nas większego wysiłku i często większych wydatków. Dlatego zachęcamy do planowania zakupów!

Gdy zaplanujesz co zjecie z rodziną na obiad w danym tygodniu i kupicie dokładnie to czego potrzebujecie unikniecie sytuacji, w których w lodówce znajdzie się coś co już nie nadaje się do jedzenia i ląduje w koszu. Wiesz, że tzw. Statystyczny Polak w ciągu roku marnuje ok. 52 kg jedzenia?

Policzcie ile takie marnotrawstwo może kosztować! Może więc warto czasem kupić mniej produktów ale lepszej jakości, ze sprawdzonego źródła jakim jest BioBazar!Tu minimum 80% produktów posiada certyfikat ekologiczny, który zawsze możecie obejrzeć na miejscu. 20% produktów to dziko żyjące ryby, dziko rosnące zioła, produkty w trakcie certyfikacji czy takie, które certyfikacji nie podlegają jak woda czy sól.

Na niemal każdym stoisku można spróbować produktów przed zakupem, porozmawiać z wystawcą, dowiedzieć się czegoś więcej na temat np. tego jak daną rybę czy mięso przyrządzić.

BioBazar Soho Factory to miejsce gdzie warto na zakupy przyjść z dziećmi i nie chodzi tylko o wyrabianie dobrych nawyków żywieniowych. Gdy rodzice będą robić zakupy, pociechy mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych!

Warto śledzić profil BioBazaru Soho Factory na facebooku, tam można znaleźć bieżące informacje co dzieje się na miejscu, co warto kupić.www.facebook.com/BioBazarSohoFactory/
ul. Mińska 25, soboty 9.00-15.30


IP


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia