Piłkarskie Święto na Kamionku

04.06.2018
Już po raz trzeci, tym razem 17 czerwca 2018 r. w godzinach 12.00-16.00, na terenie Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych obok Parku Skaryszewskiego zostanie rozegrany Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej, w którym lokalne zespoły będą rywalizowały o Puchar Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych. To impreza, która stanowi okazję nie tylko do sportowej rywalizacji drużyn, ale sąsiedzki klimat, pozwala się poznać i zintegrować.

{title}
fot. http://kamionek.warszawa.pl

Organizatorem Turnieju jest Rada Osiedla Kamionek we współpracy z Urzędem Dzielnicy Praga-Południe w ramach tzw. inicjatywy lokalnej m.st. Warszawy. W tym roku, oprócz sportowych emocji, nie zabraknie także elementów towarzyszących, choćby z uwagi na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Będzie to m.in. wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, jak również przypomnienie wydarzeń z dziedziny sportu, które miały miejsce dokładnie 100 lat temu. Jest także specjalna niespodzianka dla uczestników i obserwatorów Turnieju.

Mając na uwadze fakt, że inicjatywa zaplanowana jest w terminie innej, dużej sportowej imprezy – Mistrzostw Świata w piłce nożnej, organizatorzy wierzą, że przełoży się to na frekwencję podczas lokalnego Turnieju piłki nożnej. Już dziś, organizatorzy serdecznie zapraszają na Kamionkowskie Błonia Elekcyjne w godz. 12.00-16.00, by wspierać osiedlowe drużyny oraz spędzić czas w miłej atmosferze w pięknych okolicznościach przyrody.


IPDodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia