Słodziaki w Biedronce. Poznaj zasady akcji "Gang Słodziaków"

23.08.2018
Jest ich sześcioro. Do niedawna można ich było spotkać w lesie, teraz wkraczają do Biedronki. "Gang Słodziaków", czyli lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia, sprawi, że żadne dziecko nie zazna już nudy! Nowa akcja, w ramach której klienci robiąc zakupy w Biedronce będą mogli za darmo zdobyć sześciu pluszowych, kulistych bohaterów oraz niezwykłą książkę opisującą ich barwne przygody, rusza już 27 sierpnia br.Po kultowych Świeżakach w Biedronce będzie grasował Gang Słodziaków

To już kolejna akcja lojalnościowa realizowana przez Biedronkę po kultowych Świeżakach. Słodziaki są zwierzętami mieszkającymi w polskich lasach. Z łatwością więc rozpozna je każde dziecko i wybierze ulubionych bohaterów. Ich przygody są opisane w specjalnej książce „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

- Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie. Mamy nadzieję, że Słodziaki okażą się prawdziwą inspiracją w niejednym domu – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Zasady akcji „Gang Słodziaków”

Akcja „Gang Słodziaków” rusza 27 sierpnia br. By wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki można kolekcjonować do 18 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. Już 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Tę wyjątkową pozycję będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast Słodziaka w cenie 49,99 zł/szt.

1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za:

  • zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową „Moja Biedronka” (1 pkt),
  • zakup warzyw lub owoców (1 pkt),
  • zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł (1 pkt).
  • Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Przykładowo: za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (4 pkt). Przy analogicznych zakupach na kwotę min. 80 zł, liczba punktów wzrasta do 8.

Dodatkowe słodziakowe atrakcje

Zabawa ze Słodziakami będzie jeszcze ciekawsza dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej, w której dostępne będą gry dla dzieci z elementami edukacyjnymi. Za pomocą aplikacji każdy będzie też mógł zrobić sobie selfie z członkami Gangu.

Dodatkowo akcji towarzyszyć będą specjalnie przygotowane „słodziakowe piosenki”, w rytm których zabawa z paczką przyjaciół z leśnej polany stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Aspekt edukacyjny

„Gang Słodziaków”, podobnie jak inne akcje lojalnościowe Biedronki, ma walor edukacyjny. Tym razem sieć zachęca dorosłych, by codziennie czytali dzieciom. Służyć temu ma wyjątkowa książka „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, opowiadająca o przygodach Słodziaków. Została napisana przez autorkę książek dla dzieci i młodzieży, Renatę Piątkowską, jurorkę w konkursie literackim Biedronki „Piórko”.

- Czytajmy dzieciom bajki, wiersze, opowiadania. Czytajmy im dobre książki. To chyba najprostszy sposób, by rozbudzić ich wyobraźnię i zainteresowanie otaczającym nas światem. A jeśli książka wywoła na buzi dziecka uśmiech, to możemy być pewni, że daliśmy mu najpiękniejszy prezent – zachęca Renata Piątkowska, autorka książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

Więcej szczegółów na temat akcji „Gang Słodziaków” oraz jej regulamin i wyłączenia będzie można znaleźć od 27 sierpnia br. na stronie www.gangslodziakow.pl.


IP

Wasze komentarze

64x64

Aneta napisał:

tylko ich nie ma Aneta
2018-12-20 16:33
64x64

xxxxx napisał:

Uważam ze biedronka nie wykazała się omamiła dzieci nie można dostać obiecanych książek wchodząc do sklepu biedronka słychać reklamę ze na dzieci czekają książki gang słodziaków ,a kiedy się pytasz o książkę to pani odpowiada ze nie ma inie wiadomo kiedy będą , i czy będą tak wiec taka duza siec dala plamę na całego ......
2018-12-11 13:39
64x64

Mieczysław napisał:

Zachodzi pytanie:Kto tu oszukuje w tym konkursie slodziakowym? A było to tak: zebrałem 15 szt naklejek i w wyznaczonym terminie zwróciłem się do Biedronki w Połczynie-Z droju-gdzie dokonuję zakupów po odbiór obiecanej książeczki.Sprzedawczyni oświadczyła,że książeczek nie ma i nic nie wie jaka będzie dalsza decyzja.Zgłaszałem się w dyskoncie Biedronki 3 razy i guzik z pętelką.Stwierdzam,że Biedronka pięknie się prezentuje jedynie jako znaczek logo.Daliście plamę-należy uważać co do dalszych zachęt ze strony Biedronki-czekam na wiążące informacje
2018-12-02 11:06
64x64

misiaczek22@buziacze napisał:

dlaczego nie można dostać za naklejki książeczek,powinno być tyle,żeby iść do sklepu i wymienić książeczkę za naklejki,wiem że jest ważne mając wszystkie naklejki to powinno się dostać to co się należy robiąc zakupy w sklepie-pozdrawiam
2018-11-20 16:31
64x64

ilona.cz napisał:

Dlaczego gdy wydalam 300 zł z kartą i owocem dostałam tylko 6 naklejek a powinnam 21 drugim razem wydalam 400 zł również z kartą i owocem i dostałam 15 naklejek a powinnam 30??? Zostałam oszukana czy są jakieś zasady o których nie wiem???
2018-09-27 11:45

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia