Kino plenerowe w parku Polińskiego. Dziś "Bohemian Rapsody"

Dodano: 08.08.2019, modyfikacja: 08.08.2019
Już dziś wieczorem w parku Polińskiego na Grochowie seans filmu "Bohemian Rapsody". Nagrodzony czterema Oskarami film będzie można oglądać w plenerze całkowicie za darmo. Początek o 21.00. Na czas projekcji warto zaopatrzyć się w coś do siedzenia i okrycia.
08.08.2019 godz. 21:00 – Bohemian Rhapsody

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

IP/TJ


Więcej na ten temat

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia