Jeden znak - duży problem. Absurd na Jubilerskiej

Dodano: 25.03.2021, modyfikacja: 25.03.2021
Ile czasu potrzeba na usunięcie znaku drogowego? Mało! Ile miesięcy upłynie, aż nieaktualny od wielu lat znak zniknie z ulicy Jubilerskiej na Pradze Południe? Dużo! A może nawet bardzo dużo, ponieważ według urzędników z Miejskiego Centrum Kontaktu 19115 zostanie on usunięty dopiero w trakcie zmiany organizacji ruchu, która jest przewidywana pod koniec roku. Do tego czasu będzie stał dalej wprowadzając w błąd. Czy to nie jest absurd?

Nieaktualny znak na Jubilerskiej
Musi nabrać "mocy urzędowej"

Znak po zlikwidowanej ponad 10 lat temu stacji LPG przy Grochowskiej dawno już powinien zniknąć z przestrzeni miejskiej. Niestety, nikt z urzędników czy służb miejskich nim się nie zainteresował. Dopiero mieszkaniec, który zgłosił problem na 19115 licząc na szybkie rozwiązanie bardzo prostej sprawy - a spotkało go duże zaskoczenie. Jak to? Przecież to banalnie proste - przyjeżdża ekipa i po prostu go wyciąga z ziemi, po czym ładuje na samochód i gotowe. Otóż nie. Znak musi cierpliwie poczekać, aż zmieni się organizacja ruchu i wtedy zniknie, a do tego czasu będzie nieaktualny i będzie wprowadzał w błąd.

Przy okazji: ciekawe o jakiej zmianie organizacji ruchu na ulicy Jubilerskiej myślą urzędnicy? Jak myślicie?SS

Więcej na ten temat

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia