Kiedy remont "małej" Grochowskiej? Znamy odpowiedź ZDM

Dodano: 26.04.2021, modyfikacja: 26.04.2021
- Mieszkańcy Grochowa notorycznie pytają mnie kiedy wreszcie wyremontowana zostanie nawierzchnia ulicy o nieformalnej nazwie "mała Grochowska"? Jej nawierzchnia, szczególnie na odcinkach na terenie Gocławka od wielu lat jest po prostu tragiczna - pyta w interpelacji radny Marek Borkowski.

Kiedy remont małej Grochowskiej?ZDM odpowiada

Odpowiedzi na zapytanie radnego udzielił opiekun ulicy, czyli Zarząd Dróg Miejskich. Czytamy w niej:

- w sprawie remontu ul. Grochowskiej (tzw. małej Grochowskiej), Zarząd Dróg Miejskich informuje, że w miarę dostępnych środków finansowych w bieżącym roku zostanie przeprowadzony remont jezdni dojazdowej ul. Grochowskiej na odcinku od ul. Koprzywiańskiej do ul. Kwatery Głównej.

Zatem jest szansa, że choć na niewielkim jest fragmencie jeszcze w tym roku sytuacja ulegnie poprawie.

TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

Paweł napisał:

Słowa kluczowe te, że remont będzie, ale "w miarę dostępnych środków finansowych w bieżącym roku". Czyli należy się nastawić, że remontu nie będzie. Szkoda, bo remont bardzo by się przydał. "Odbetonować", zrobić nasadzenia, wytyczyć DDR, zrobić porządne zatoki do parkowania. Jestem pesymistą, bo raczej "niedasię".
2021-04-28 13:08
64x64

Slawek35 napisał:

Trochę ubędzie wraków i nie użytków :)
2021-04-26 20:11

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia