Fontanna zabezpieczona słupkami. Najlepsze rozwiązanie?

Dodano: 06.05.2021, modyfikacja: 06.05.2021
Fontanna w parku Znicza na Grochowie została w ostatnich dniach zabezpieczona słupkami. Mają one chronić fontannę przed najechaniem na jej delikatną konstrukcję samochodem, a do takich zdarzeń dochodziło już w praskich parkach kilkakrotnie.

Fontanna w parku znicza zabezpieczona słupkamiKoniec dewastacji

Słupki, jak wiemy, wzbudzają skrajne emocje, bo wiele ich ustawiono w naprawdę bezsensownych miejscach. Jednak w tym wypadku to raczej dobre rozwiązanie zakończenia problemu niszczenia płyt i konstrukcji fontanny przez nieuważnych kierowców. A samochody do parku wjeżdżają i będą wjeżdżać. Są to m.in służby ratunkowe czy ekipy sprzątające liście.

Kiedy już dojdzie do zniszczenia to jej koszt dla dzielnicy jest bardzo wysoki, a samo urządzenie na wiele tygodni pozostaje wyłączone z eksploatacji.

A może macie inne pomysły jak zabezpieczyć tego typu obiekty? Piszcie w komentarzach.


TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

Gienek napisał:

Słupki zostało ustawione dlatego, że wjechaly na te płyty ostatnio służby, które interweniowaly w parku znicza ... jakieś pobicie czy coś... te płyty są na stelazach i pękają pod większą masą. Proszę napisać tej Pani co się tak mądrzy na fb.
2021-05-06 17:52

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia