Pawilon Grochów - nowa kawiarnia w Parku Polińskiego

Dodano: 07.06.2021, modyfikacja: 07.06.2021
Po wielomiesięcznej przerwie w Parku Polińskiego na Grochowie znów została otwarta parkowa stała gastronomia. W pawilonie od strony ulicy Szaserów od wczoraj jest otwarty nowy lokal - Pawilon Grochów.


Pawilon Grochów, fot. https://www.facebook.com/pawilongrochow

Nieśmiałe otwarcie

Jak piszą na swoim profilu właściciele nowego lokalu, zapowiadane otwarcie spotkało się z niesamowitym odzewem lokalnej społeczności, tak, iż jego uruchomienie zostanie nieco przyśpieszone i już 6 czerwca odwiedzający park mogli skosztować przepysznej kawki. Nie zabrakło również gofrów czy rzemieślniczych lodów.

- Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość i wszelki konstruktywny feedback. Wierzymy, że za kilka tygodni wszystko będzie już grało jak należy - czytamy na profilu Pawilonu.Pawilon Grochów, fot. https://www.facebook.com/pawilongrochow

Drugi najemca

Dwa pawilony z przeznaczeniem na gastronomię i kulturę zostały wzniesione w latach 2014-2015 w trakcie gruntownej modernizacji parku. W latach 2017-2019 były użytkowane przez młodszą "siostrę" Kici Koci, czyli kawiarnię Cała Jaskrawość.

TJ


Więcej na ten temat


Firmy

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia