Festiwal stand-upu na Pradze Północ

Dodano: 20.07.2021, modyfikacja: 20.07.2021
Mistrzowie i mistrzynie gatunku przez dwa dni w nadwiślańskich warunkach przyrody będą rozbawiać publiczność improwizowanymi żartami. Jak to w stand-upie - żarty mogą być z gatunku tych ciężkich, ale wszystko odbywać się będzie w przyjacielskiej – funflowskiej - atmosferze. Już w najbliższy czwartek i piątek Funflowisko, czyli dwudniowy festiwal improwizacji stand-upowej na Pradze Północ. Wstęp dla osób pełnoletnich. 

Na północnopraskiej plaży trwają przygotowania do pierwszego w historii dzielnicy festiwalu stand-upowego organizowanego przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ. Specjalnie dla widzów powstanie scena, na której wystąpią dobrze znani szerokiej publiczności stand-uperzy, m.in. Bartosz Zalewski, Michał Kutek, Adam Sobaniec, Wojciech Fiedorczuk, Cezary Ponttefski czy Paulina Potocka. Impreza jest skierowana do licznej grupy fanów komedii na żywo, miłośników żartów sytuacyjnych, które powstają na ich oczach.

Dzień 1 – czwartek, 22 lipca

Pierwszego dnia zobaczymy na scenie Bartosza Zalewskiego, który wystąpi także w roli prowadzącego. Bartosz Zalewski jest związany z Pragą-Północ, tu mieszka i tu tworzy. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Oprócz niego pojawią się także Michał Kutek i Adam Sobaniec - dwóch mistrzów improwizowanych rozmów z publicznością. To wyjątkowy, jednorazowy występ wyłącznie na kanwie sugestii podanych przez widzów i jednocześnie spektakl tkany na naszych oczach.

Dzień 2 – piątek, 23 lipca

Piątek upłynie pod znakiem serii żartów biurowo-urzędowych. Cezary Ponttefski przy swoim biurku
w Biurze Skarg i Zażaleń rozpatrzy drobne skargi i niewielkie zażalenia mieszkańców okolicy. Nie obiecuje, że sprawy rozwiąże, ale na pewno z troską, sympatią i sercem wszystkich wysłucha. Z kolei Paulina Potocka (PoPa Show) w swoim kultowym już programie typu talk show będzie  rozmawiać z ludźmi i dobrze się z nimi dogadywać.

Przewodniki z humorem po Pradze Północ

Skoro stand-up to i zaproszenie na wydarzenie nietypowe. Bartosz Zieliński przygotował serię trzech filmów, wszystkie zostały nagrane na Pradze-Północ i z humorem opowiadają o dzielnicy. Wideo można oglądać na oficjalnym kanale Urzędu Dzielnicy w serwisie YouTube (https://bit.ly/36MNTiz) oraz na Facebooku (https://www.facebook.com/UrzadDzielnicyPragaPolnoc). 

Stand-up dla pełnoletnich

Ze względu na specyfikę festiwalu improwizacji na wydarzenie Urząd Dzielnicy zaprasza jedynie osoby pełnoletnie. Liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatne wejściówki można zarezerwować pod adresem https://tiny.pl/9x7bc.

FUNFLOWISKO 2021 - Festiwal improwizowanego stand-upu

Adres: Aquatica, Wybrzeże Helskie 1/5

Kiedy: 22-23 lipca br. (czwartek-piątek)

Godzina: 20:00 – 22:00IP

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia