Niedziela niehandlowa jest już mitem? Czy popierasz zakaz handlu w niedzielę?

Dodano: 15.09.2021, modyfikacja: 15.09.2021
Coraz więcej sieci handlowych testuje usługi pocztowe, trwają analizy. Być może wkrótce wszystkie sklepy dużych sieci zostaną otwarte w niedzielę, już nie tylko wybrane. Czy to dobry kierunek? Możesz zagłosować w naszej sondzie.
Niedziela niehandlowa jest już mitem?

Biedronka to już kolejna sieć po m.in. Żabce czy Kauflandzie, która chce realizować usługi pocztowe. Nawiązała współpracę z Pocztą Polską. Już w ponad 240 sklepów można odbierać przesyłki, dzięki czemu teoretycznie placówki będą mogły działać również w niedziele z zakazem handlu.

Od 5 września sklepy Lidl będą otwarte w niedziele niehandlowe - informuje sieć. Będą działały jako placówki pocztowe. Lidl jest jedną z ostatnich dużych sieci handlowych, które zdecydowały się na otwarcie sklepów w niedziele. Jak przekonuje firma, została "zmuszona" do tej decyzji działaniami konkurencji.

Zapraszamy do udziału w sondzie "Czy popierasz zakaz handlu w niedzielę?"

TJ


Wasze komentarze

64x64

Polak napisał:

Jak zakaz handlu w niedzielę to dla wszystkich tak samo po równo. Sklepy prywatne rodzinne też. Tylko kawiarnie i restauracje mogą pozostać czynne a stacje benzynowe handel tylko paliwem. Prawo ma być równe dla wszystkich obywateli. Generalnie jestem też za tym, żeby księża mieli wolne w niedzielę i święta. Wszak też mogą chcieć spędzić czas ze swoją rodziną... matką, rodzeństwem, czy najzwyczajniej w świecie odpocząć.
2021-09-26 15:58
64x64

antyTY napisał:

Anno, a kto Ci broni spędzać niedzielę z rodziną? Możesz i każdy inny dzień też. Za to jak jest zakaz to inni nie mają wyboru. Jak się haruje przez cały tydzień to sobota na zakupy to zdecydowanie za mało.
2021-09-17 12:21
64x64

Anna napisał:

Absolutnie jestem przeciwna,ponieważ to jedyny dzień kiedy można go spędzić z rodzina
2021-09-16 06:46

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Sonda

Czy popierasz zakaz handlu w niedziele?
Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia