Bar Grochowianka zmienia adres. "Serwują tu najlepsze schabowe na Grochowie"

Dodano: 15.02.2022, modyfikacja: 15.02.2022
Znany i lubiany Bar "Grochowianka" mieszczący w bramie przy Kickiego już od marca zaprasza na domowe obiadki w nowym lokalu mieszczącym się zaledwie kilkanaście metrów dalej. "Będzie pysznie jak zawsze" - zachęcają dziewczyny z Grochowianki.


fot. FB Gastronomia na Grochowie

Bar z tradycyjnym polskim jedzeniem

Od kilku lat bar mieści w przejściu przy Grochowskiej 248, gdzie zajmuje niewielki lokal, w którym przed laty mieścił się dbający o bezpieczeństwo przechodniów punkt ORMO.

Bar oferujący jedzenie "jak w domu" szybko zyskał uznanie licznych klientów. Po kilku latach otworzył drugi bar na Bródnie. W 2020 roku zdobył statuetkę Złotych ORŁÓW Gastronomi 2020 - nagrodę przyznawaną na podstawie ocen klientów.

Od marca Grochowska 252/254

Nowa siedziba "Grochowianki" będzie już wkrótce mieściła się przy Grochowskiej 252/254, gdzie zajmie lokal ostatnio użytkowany przez sklep firmowy Zakładów Mięsnych Somianka.

TJ

Więcej na ten temat


Obiekty

Wasze komentarze

64x64

A napisał:

bywałam w mięsnym tylko dwa razy i wystarczy. Mięso mielone mielą na zapleczu nie było widać co mielą, jak. Pamiętam z ciemnymi włosami, bardzo nie miła. Źle wspominam i dobrze, że zamknęli mięsny. Na Kickiego mieszkałam 3 lata i co jakiś czas z Grochowianki kupowałam obiady. Schabowe pierwsza klasa, nawet ja tak pysznych nie potrafię zrobić. Duże porcję, świeże Jedynie sałatki niektóre takie sobie są ale Panie są na tyle mile że jak się poprosi o konkretną tak nakładają. Przeprowadziłam się niedaleko kawałek mam i jak tylko zobaczyłam, że Panie zmieniły lokalizację, to skłoniło mnie to do odwiedzenia lokal. Zobaczyć co i jak. Kupiłam schabowego normalna procje i jest ogromny, a rozmiar XXL to nie wiem kto to zje. Ale może są i tacy. Gołąbek w sosie pomidorowym bardzo dobry. Oraz naleśnika z jabłkiem, pierwsza klasa. Pani właścicielka jest ta samo co naprawdę mnie cieszy i wdać, że skład się nie zmienił. Będę co jakoś czas odwiedzać, bo naprawdę opłaca się i nigdy nic mi po obiadach nie było, jedynie czasem bym jeszcze coś zjadła ale to już zwykle obżarstwo z mojej strony. Nie wiem czy Panie palą. Nigdy nie widziałam, ale to każdego sprawa co robi. Zastanawiam się czy klimatyzacja jest bo w lecie może być tak gorąco. Dziewczyny jak, to czytacie róbcie dalej, to co robicie bo wasza robota jest naprawdę bardzo dobra.
2022-03-22 08:15
64x64

Sławek napisał:

Mieszkam blisko i chętnie odwiedzę ten bar.
2022-02-17 10:02
64x64

Ewa napisał:

Do Justynosa żadna Pani w Grochowiance nie pali papierosów,ta opinia jest nieprawdziwa a jedzenie przepyszne,dobre,duże porcje i cena ok.
2022-02-16 17:54
64x64

Justynos napisał:

Nie wiem czy dobre bo odstrasza mnie zawsze krzyk tych Pan i stanie z papierosami. Zdecydowanie wolałam Somianke będzie mi jej brakować. Ktoś wie czemu zamknęli?
2022-02-16 10:05
64x64

kazimierz napisał:

Jedzonko pyszne jak umamy uśmiechem dokraszane ????️????????
2022-02-16 08:36

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia