Klapkiem próbował strącić drona straży miejskiej

Dodano: 29.06.2022, modyfikacja: 29.06.2022
W weekend ze względu na nasilające się upały strażnicy miejscy kontrolowali Park Znicza za pomocą drona. W trakcie kontroli funkcjonariusze zauważyli na ekranie dwóch mężczyzn siedzących na ławce, obok nich stały butelki z alkoholem. Nagle jeden z mężczyzn zauważył drona. Niewiele myśląc, zdjął z nogi klapek i rzucił w kierunku statku powietrznego. Szczęśliwie klapek nie trafił w drona i wylądował na trawie.
Zebrali butelki i opuścili park

Jednak obecność drona skutecznie przekonała mężczyzn do zmiany miejsca "zabawy". Zebrali butelki i wynieśli się z parku.

Powietrzne patrole

Strażnicy miejscy patrolują parki za pomocą dronów. Kilka dni wcześniej dzięki takiej obserwacji strażnicy zauważyli mężczyznę leżącego bez ruchu na ławce w Parku Skaryszewskim. Zaniepokojeni strażnicy udali się na miejsce, gdzie na ławce zastali 60-letniego mężczyznę, który okazał się bezdomnym. Na szczęście nic mu nie dolegało.


fot. Straż Miejska

Funkcjonariusze pouczyli mężczyznę, że długie przebywanie na słońcu może być przyczyną udaru i zalecili by udał się do bardziej zacienionego miejsca.


Źródło: Straż Miejska

Więcej na ten temat

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia