Nie zmieścił się pod wiaduktem

Kierowca samochodu dostawczego jadący lewym pasem ulicą Targową w kierunku Grochowa źle ocenił wysokość swojego samochodu i uderzył w konstrukcję wiaduktu kolejowego.

Uderzył w wiadukt na Targowej

W wyniku zdarzenia, do którego doszło około godziny 14.30 rozerwana została skrzynia ładunkowa, której elementy uszkodziły kolejno trzy samochody osobowe.

W czasie zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Kolizja nie spowodowała utrudnień w ruchu. Uszkodzony samochód zjechał na pas zieleni przy torowisku tramwajowym. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał kierującego mandatem karnym.

Kolejny raz

Do uderzeń w wiadukt na Targowej dochodzi bardzo często. Ostatnie takie przypadki miały miejsce w ubiegłym roku 31 października i 7 grudnia ub. r.


SS

Galeria


Uderzył w wiadukt na TargowejUderzył w wiadukt na TargowejUderzył w wiadukt na TargowejUderzył w wiadukt na TargowejUderzył w wiadukt na TargowejUderzył w wiadukt na TargowejUderzył w wiadukt na TargowejUderzył w wiadukt na Targowej


Wasze komentarze

64x64

Duit z Podlasia napisał:

Ojej, słój źle wyliczył ;)
2013-06-12 21:54

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia