Mural - Modrzewskiego 23

Mural przy Frycza Modrzewskiego 23 w WarszawieMural znajduje się na ścianie kamienicy przy ulicy Frycza Modrzewskiego 23 na Kamionku w dzielnicy Praga Południe w Warszawie.

Mural, dobrze widoczny od strony Dworca Wschodniego, powstał w lipcu 2015 roku w ramach festiwalu Street Art Doping 2015. Jego autorem jest włoski artysta CT.

CT jako jeden z  klasyków stretartu i mistrzów geometrycznego minimalizmu skupia się w swoich pracach na dekonstrukcji liternictwa.

Pod koniec 2017 roku w związku z namalowaniem w tym miejscu muralu z wizerunkiem św. Jana Pawła II mural przestał istnieć.

TJ


Ciekawostki

  • W tym samym czasie na sąsiedniej kamienicy przy Frycza Modrzewskiego 26 włoski artysta - 108 namalował bliźniaczy mural.

Więcej na ten temat


Obiekty


Wasze komentarze

64x64

Sylwia napisał:

Frycz modrzewskiego zmieniła się bardzo na korzyść czekam na wiosnę żeby w pełni zobaczyć rewitalizację.rzuciło mi się jednak w oczy że pod nr 22 nikt juz nie mieszka za to caly czas powstaje "Donde" w środku i na zewnątrz kamienicy trwają prace remontowo adaptacyjne ciekawi mnie los byłych mieszkancow co sie z nimi stało czy padli np ofiarą dzikiej reprywatyzacji .choc mieszkam blisko tej ulicy i czesto tam. spaceruję uciekło mi to.stalo sie może podczas którejś mojej nieobecnoscinieobecnosci
2018-02-05 23:21

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia