Radzymińska 59A

Radzymińska 59A w WarszawieUlica Radzymińska 59A - budynek wielorodzinny na Szmulowiźnie w dzielnicy Praga Północ w Warszawie.

Czteropiętrowy budynek "plomba" został wzniesiony w latach 2007-2008. Posiada kilkanaście lokali mieszkalnych i dwa lokale usługowe w przyziemiu.


TJ

Więcej na ten temat


Firmy


Galeria


Radzymińska 59A na PradzeRadzymińska 59A na Pradze

Wasze komentarze

64x64

Andrzej napisał:

Proszę zmienić grzejniki na bardziej sprawne niż te konwektorowe a rachunki nie będę większe niż za centralne ogrzewanie. A jakie to są koszmarne duże rachunki za prąd? Innogy Polska w Warszawie sprzedaje prąd najdrożej i nie ma konkurencji. Cena prądu w strefie nocnej jest droższa niż cena prądu strefy dzienne i innych dostawców poza Warszawą. To trzeba zmienić - monopol! Każdy budynek ma administratora :) gospodarza.
2019-01-28 16:08
64x64

Magda napisał:

Czy ten budynek nalezy do jakiejs ADM? Planuja tam kiedys zalozyc ogrzewanie miejskie czy raczej nie dokdaie do skutku? Bonrachunki za prad i ogrzewanie elektryczne musza byc koszmarnie duze
2019-01-12 16:38

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia