Nasielska 1

Nasielska 1 stacja paliw w WarszawieUlica Nasielska 1 - budynek stacji paliw Orlen na Grochowie dzielnicy Praga Południe w Warszawie.

Zabudowania stacji paliw zostały wzniesione w latach 60. XX wieku. Około 1990 roku dokonano zadaszenia dystrybutorów.

TJ

Ciekawostki

  • 13 marca 2007 roku na tyłach stacji benzynowej oficerowie CBŚ zastrzelili podczas obławy seryjnego zabójcę z Wołomina Michała Gruszczyńskiego "Grucha" vel "Czu Czu".

Więcej na ten temat


Obiekty


Wasze komentarze

64x64

Lola napisał:

Korzystalam w dniu dzisiejszym ze stacji. Pan obsługujący wyleciał za mną że stacji krzycząc że nie spuscilam wody..wstyd za pana bo jak mam udowodnić że to zrobiłam.. obsługa straszna a pan sfrustrowany. Do wiadomości pana ze stacji: naprawdę przykro mi, że musi pan zaglądać do kibla! I proszę się nie wyzywać na Bogu winnych klientach ! Odradzam ta stację. Obsługa fatalna. Kultura osobista pozostawia wiele do życzenia!! Zwolnij się pan i idź do domu spuszczać wodę, bo widać sam tego nie robisz chamie i oskarżasz innych krzycząc i odstraszając klientów bo w tym swoim zacietrzewieniu łysy pan że stacji nie zauważył że świadkami tego znieważenia byli inni klienci stacji oburzeni jego zachowaniem!!!
2022-03-02 09:51

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia