Przedłużenie ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego oddala się coraz bardziej

02.03.2023
Coraz bardziej oddala się zapowiadane od kilku lat przedłużenie ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego do ulicy Ostrobramskiej a biegnącej za blokami nowych gocławskich osiedli. Jak się okazuje, w chwili obecnej nie ma planów realizacji takiego zadania w Wieloletniej Prognozie Finansowej - odpowiada burmistrz dzielnicy Praga Południe - Tomasz Kucharski na pytanie radnego Marka Borkowskiego.

Co z przedłużeniem ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Przedłużoną ulicą Jana Nowaka-Jeziorańskiego kierowcy mogliby szybko dojechać do Ostrobramskiej, a tym samym uniknąć korków na ul. Fieldorfa. Poprawiłoby to również komunikację przy nowych osiedlach. Jednak to, co już zapowiadali deweloperzy w swoich wizualizacjach, oddala się coraz bardziej. Obecnie to zadanie inwestycyjne nie jest ujęte w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Do dziś dzielnica nie wykupiła również działek pod przyszłą ulicę, a deweloperzy, którzy mieli partycypować w tej inwestycji od kilku lat milczą na ten temat.

Przedłużenie ulicy JNJ do ulicy Rodziewiczówny między blokami Skanskiej,
a Koroną Pragi i Bmw Fus. Wizualizacja developera Cordia Polska.

TJ


Więcej informacji


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia