Festiwal pizzy w Promenadzie! Kawałek tylko za 5 zł!

03.02.2024 | Autor: Tomasz Jarosz, źródło: Informacja prasowa
Świętuj Międzynarodowy Dzień Pizzy z Promenadą! Już od 3 do 9 lutego tylko w warszawskiej galerii pizzomaniacy będą mogli skorzystać z wyjątkowej okazji w restauracji Pizza Hut. Jedz pizzę na kawałki za jedyne 5 zł przez cały tydzień!Pyszna okazja w centrum handlowym Promenada! Z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy, przypadającego już 9 lutego, warszawska galeria wraz z restauracją Pizza Hut przygotowała dla swoich klientów wyjątkową okazję!

Na całym świecie święto pizzy obchodzone jest w różnym czasie. We Włoszech Światowy Dzień Pizzy obchodzony jest 17 stycznia, z kolei w USA i w Polsce Międzynarodowy Dzień Pizzy świętujemy 9 lutego. To idealna okazja, by skusić się na to proste, pyszne danie.

Tylko w Promenadzie, od 3 do 9 lutego odwiedzający będą mogli skorzystać z oferty pizzy na kawałki za jedyne 5zł, bez kuponów i aplikacji! Lokale Pizza Hut w centrum można znaleźć zarówno na poziomie 0, jak i na food courcie na poziomie +1. Żeby Odwiedź Promenadę i sprawdź menu!

Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej centrum.


Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej centrum. 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia