Zamknięta ulica Markowska

29.11.2012
Od rana sznur samochodów stoi na całej długości ulicy Ząbkowskiej. Podobna sytuacja panuje na Kijowskiej, Brzeskiej, Radzymińskiej i Targowej. To efekt całkowitego wyłączenia z ruchu na czas prowadzonych prac ulicy Markowskiej.

Według zapewnień kierownika prac - firmy FAL-BRUK ulica Markowska na odcinku od ulicy Kijowskiej do Ząbkowskiej będzie zamknięta dziś do wieczora. Jutro nie powinno być większych utrudnień na tym odcinku. Natomiast prace zaczną się na kolejnym tj. od Białostockiej do Ząbkowskiej gdzie obecnie trwa wymiana krawężników.

Fatalne oznakowanie

Niestety, żadne znaki nie informują o czasie zamknięcia ulicy, jak i o terminie rozpoczęcia zasadniczych prac na drugim odcinku. Większość kierowców jeżdżąc na pamięć skręca w ulicę Kijowska z której już po kilkuset metrach jest zmuszona zawrócić w kierunku Targowej. Ten etap powrotu jest jeszcze trudniejszy ponieważ po drodze pojawia się dodatkowy potok aut z ulicy Brzeskiej.

Ciekawe chwile przeżywają mieszkańcy osiedla Kijowska, którzy aby zaparkować auto pod domem lub wyjechać z terenu osiedla są zmuszenie jechać po chodniku wzdłuż remontowej ulicy Markowskiej.

Czy będzie powtórka z ulicy Skaryszewskiej?

Na przygotowywanym do wymiany nawierzchni odcinku nadal jest zaparkowanych kilkanaście pojazdów. Czy tym razem firma firma FAL-BRUK wyciągnie wnioski i postara się rozwiązać inaczej problem pozostawionych pojazdów? Przypominamy, iż podczas kwietniowego remontu ulicy Skaryszewskiej, w wyniku fatalnego oznakowania zostało odholowanych przez nadgorliwą Straż Miejską kilkanaście pojazdów.


TJ


Więcej na ten temat


Galeria

Wasze komentarze

64x64

Kier WH napisał:

Takie remonty w tygodniu to skandal!
2012-11-29 21:55

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia