Sesje Rady on-line utrzymane

12.02.2013
Urząd Dzielnicy Praga PołudnieW tym roku podobnie jak w latach ubiegłych istnieje możliwość śledzenia przebiegu sesji Rady Dzielnicy Praga Południe "on-line" w internecie.

Pierwsza sesja z transmisją "on-line" miała miejsce 19 września 2011. Oglądało i słuchało ją wówczas zalewnie 13 mieszkańców dzielnicy. Na szczęście później było już znacznie lepiej, kiedy to pod koniec 2011 roku przed komputerami zasiadło 369 osób.

Średnio od września 2011 r. do dziś sesje rady obserwuje 101 osób. Nie jest to wynik imponujący, tak, że na początku 2013 roku przez moment rozważano nawet możliwość zawieszenia transmisji. Tak się nie stało i do końca 2013 roku będzie można nadal bez problemu przyglądać się pracy radnych.

Czy taka możliwość będzie zachowana na kolejne lata? Wiele będzie zależało od mieszkańców i ich "zaangażowania" w oferowane przez urząd transmisje. Warto się przyłączyć, ponieważ roczny koszt jaki ponosi Urząd jest stały i niezależny od ilości osób oglądających.

Obecnie oprócz Pragi Południe takie nowinki techniczne oferują tylko jeszcze: Rada Warszawy, Rada Wilanowa i Rada Ursynowa. Na sąsiedniej Pradzie Północ pomysł nie uzyskał wystarczającego poparcia...

Zaproszenie na transmisje "on-line"

Już dziś od godziny 15.00 będzie można zapoznać się pracą radnych podczas obrad XXXIV Sesji Rady Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy.

Aby móc uzyskać połączenie należy należy kliknąć na stronie: http://www.pragapld.waw.pl w ikonkę "Sesja online" (znajdującą się po prawej stronie) lub skorzystać z tego linku: http://hdsystem.pl/fms/index.php?streamName=udpragapld#start


TJ

Więcej na ten temat


Obiekty


Instytucje


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia