Usiłowanie zabójstwa za zdradę

07.11.2013
Próba zabójstwa na GrochowiePo raz kolejny Grochów staje się scenerią wydarzeń związanych z zabójczą miłością.

Na początku listopada, w godzinach nocnych 35-letni Izydor C. wraz ze swoją 24-letnią byłą partnerką wracali z suto zakrapianej alkoholem imprezy.

Mimo, że nie byli już parą, tym razem spotkali się towarzysko i razem wracali do domu. W drodze zaczęli wspominać dawne czasy. Niestety, niektóre wspomnienia okazały się bolesne. Mężczyzna bowiem przypomniał sobie, że podczas jego pobytu w więzieniu, jego towarzyszka - wówczas konkubina zdradzała go.

Tak go to rozżaliło, że przestał panować nad emocjami i postanowił wymierzyć jej sprawiedliwość za zdradę. Przez kilkanaście minut kopał ją i bił, w tym także rozbitym fragmentem butelki, w końcu pozostawił samą sobie na ulicy.

Obrażenia kobiety były tak poważne, że straciła przytomność a potem zapadła w śpiączkę. Gdyby nie pomoc przypadkowych przechodniów, którzy wezwali pogotowie i policję mogłoby dojść do tragedii.

Po dwóch dniach udało się zatrzymać zazdrosnego kochanka, któremu postawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Julo


Więcej na ten temat


Instytucje


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia