Ulica Chrzanowskiego przyciąga deweloperów

21.02.2014
Przebudowana ulica Chrzanowskiego na Grochowie przyciąga deweloperów. Być może w niedalekiej przyszłości w sąsiedztwie planowanego przez spółkę LC Corp osiedla na terenie dawnej bazy MPT powstanie kolejne duże osiedle. Nowa inwestycja znajdzie się przy ulicy Chrzanowskiego 14 na obszarze pomiędzy ulicami Siennicką i Podskarbińską.

Chrzanowskiego 14 - teren nowej inwestycji
N
a wniosek "Frito Lay Poland"

Na początku lutego br. została wydana decyzja Nr 33/OŚ/2014 stwierdzająca brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego na realizacji garaży, parkingów samochodowych wraz z towarzyszącą im infrastrukturą o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 0,5 ha, w ramach budowy osiedla mieszkaniowego bez usług wraz z wjazdami, na działce ew. nr 9, obręb 3-02-11, przy ul. Chrzanowskiego 14 w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy.
 
Decyzja to odpowiedź na wniosek właściciela gruntu, spółki "Frito Lay Poland", złożony w dniu 20 sierpnia 2013 r.
 
Na dziś nie oznacza to, iż producent słonych przekąsek zamieni się w firmę deweloperską. Może w tym celu powołać spółkę celową lub po prostu sprzedać teren. Dzwoniąc na wywieszony na murze numer telefonu można usłyszeć, iż działka o powierzchni ponad 22 tys. m2 na której obecnie funkcjonuje kilka firm, w tym najbardziej znana hurtownia spożywcza Inter-Mlecz jest wciąż do kupienia...
 
Metro na zachętę

 
Firm Colliers International Poland, która pośredniczy w sprzedaży nieruchomości przemysłowej kusi przyszłego nabywcę takim zdaniem: "W pobliżu planowana jest stacja metra (Mińska)".


TJ

Więcej na ten tematWasze komentarze

64x64

pietrus86 napisał:

Szkoda tylko, że remont ulicy został wykonany niechlujnie. Na odcinku Siennicka - Wiatraczna wystają studzienki kanalizacyjne. To bardzo niebezpieczne dla aut. Wygląda to tak jak by brakowało jednej warstwy asfaltu. Ten kto dopuścił do ruchu tą drogę ma chyba nie po kolei w głowie.
2014-04-07 17:30

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia