(Nie)zagospodarowane odpady

10.04.2014
- Czy tylko moim zdaniem firma Lekaro za rzadko odbiera odpady suche? To jest kosz na suche należący do budynku przy Markowskiej 6 - pisze czytelniczka naszego portalu.

Pojemniki Lekaro
- Podobnie dzieje się na Wawrze, gdzie niektórym mieszkańcom dali mniejsze pojemniki na odpady, bo "skończyły im się większe" i zamiast dać np. dwa lub zwiększyć częstotliwość odbioru uznali sprawę za załatwioną i z problemem przepełnionych koszy zostawili mieszkańców. Na Markowskiej 6 jeden pojemnik na wielorodzinny, 10 -cio piętrowy blok z 3 klatkami z 7 mieszkaniami na piętrze. Chyba częstotliwość odbioru też powinna zwiększona lub dostawione pojemniki - czytamy w przesłanym do nas liście.

A jakie są Wasze doświadczenia z nowym systemem odbiorem śmieci?


JK/TJ


Więcej na ten temat

Obiekty


Wasze komentarze

64x64

mac on napisał:

Jest sobota podjeżdza śmieciarka monopolisty,pracownicy postali z 2-uty i odjechali.Pojemnika nie opróżnili,męczyć się i wyprowadzać go za altany?.Wystarczy,że postaliśmy pod bramą i GPS odnotował.,pojemnik wyiągać to nie my .Ja chciałbym podziękować państwu za stworzenie monopolu którego nie można pogonić.to wszystko stało się przy altanie Tarchomińska 3/Nieporęcka 4.Smród na niedziele pozostał.
2014-04-13 10:00
64x64

Grochowiak napisał:

Prażak dobrze prawi, według urzędu wszystko jest ok, tylko ludzie nie umieją wyrzucać śmieci, trzeba im pewnie jeszcze podnieść opłaty za wywóz. A ten urzędas, który popełnił powyższy artykuł na stronie Urzędu tak się go wstydził, że nie uznał za stosowne się nawet podpisać :)
2014-04-11 17:10
64x64

mac on napisał:

Na Nieporęckiej 4 jest tak samo.Firmo jak nie potrafisz dać sobie rady,to się nie pchaj na afisz.
2014-04-10 21:47
64x64

Kamil napisał:

Białostocka 7 - to samo. Nie pomaga nawet to że jeżdżą w soboty :)
2014-04-10 17:24
64x64

Prażak napisał:

Burmistrza Kucharski i Lekaro nie mogą wyjść z podziwu, że jest tak dobrze z systemem odbioru śmieci. na sesji achom i ochom nie było konca. Jakaś inteligencja z urzędu napisała też taki artykuł. To jest plucie ludziom w twarz, jaja sobie robią, tytuł jak z bajki. http://www.pragapld.waw.pl/gdzie-wyrzuci%C4%87-papierek-po-lodach.html A jak ktoś zadaje pytanie to okazuje się, że jest radnym który nie rozumie. Weźcie się puknijcie w głowę
2014-04-10 10:26

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia