Dwóch chętnych na przebudowę Kobielskiej
Dodano: 17.04.2014, modyfikacja: 17.04.2014

Remont jeszcze w tym roku
"Na odcinku od ulicy Podskarbińskiej do ulicy Wiatracznej położona zostanie nowa nawierzchnia z asfaltobetonu. Przebudowane będzie odwodnienie jezdni i oświetlenie, które zostanie wyposażone w energooszczędne lampy. Dla mieszkańców ulicy Kobielskiej na pewno szczególnie istotne będzie wybudowanie miejsc postojowych dla samochodów. Dzisiaj parkujące na ulicy auta utrudniają ruch zarówno kierowcom jak i pieszym. Cała inwestycja ma się zakończyć w IV kwartale 2014 roku" - czytamy na stronie Urzędu Dzielnicy.
Bez konsultacji?
Wyłoniona w przetargu firma wykona projekt oraz przeprowadzi prace budowlane na ulicy Kobielskiej. W najbardziej kluczowej sprawie - czyli ilości miejsc postojowych dla samochodów nie można dziś jeszcze nic pewnego powiedzieć. Niestety, nieoczekiwanie ucichł też temat spotkania/konsultacji z mieszkańcami ulicy Kobielskiej a przecież to właśnie dla nich przeprowadza się remont a nie aby zrealizować zadania budżetowe.
TJ
Więcej na ten temat
|
|
Najczęściej czytane
Najnowsze informacje
wstecz
Wasze komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii