Piłka Nożna w rytmach COCO JAMBO

05.08.2014
W sobotę, 23 sierpnia rozpoczynają się rozgrywki ligowe w piłce nożnej drużyn B klasy. W tym sezonie do grona teamów, które będą ubiegać się o najwyższe miejsce w tabeli dołącza klub
z warszawskiej Pragi COCO JAMBO WARSZAWA. Kontrowersyjna nazwa, świetny skład oraz doświadczony trener mogą być składowymi jednej rzeczy - SUKCESU.


Zespół COCO JAMBO
Dlaczego COCO JAMBO?

Wiele jest drużyn, które grają na sportowej arenie warszawy, każda z nich kocha piłkę nożną
i oddaje się jej bez reszty, więc co tak naprawdę sprawia, że COCO JAMBO są tak wyjątkowi?  Odpowiedź jest bardzo prosta, interdyscyplinarny charyzmatyczny zespół, który ma cel i wie jak go osiągnąć!  Wśród zawodników są informatycy, elektronicy, finansiści, analitycy, energetycy, studenci warszawskich uczelni oraz przedstawiciele liceów i techników. Każdy inny, każdy wyjątkowy, razem tworzą niezwykłą całość nie do pokonania.
 
Tak swoją obecność w zespole motywują zawodnicy CJ:

„Do gry w Coco Jambo Warszawa skłoniła mnie perspektywa gry w europejskich pucharach. Poprzez swoje występy chciałbym się pokazać z pozytywnej strony klubom z mocniejszych europejskich lig.”

„Do gry nakłoniła mnie chęć zdobycia sławy i pieniędzy. Liczę na to, że po pierwszym sezonie uda mi się w końcu znaleźć  żonę...”

„Do klubu przekonał mnie lajtowy charakter oraz barwy herbu klubu sugerujące, że chłopaki mają plażowe podejście od tematu”

„Coco Jambo to miejsce, w którym czuję się jak w domu. Dodatkowo dzięki tej inicjatywie zacząłem prowadzić zdrowy tryb życia (poza weekendami)”

"Zawsze marzyłem o grze w piłkę profesjonalnej drużynie. Jak dotąd w żadnym klubie mnie nie chciano. Mówiono mi, że za długo holuję piłę i się nahalam. Nikt mnie nie rozumiał! Coco Jambo jest moją wielką szansą! Nie narzekają na mnie tak bardzo jak w innych zespołach, a falanga CJ to jest styl gry, który płynie w moich żyłach!" 

„Pewnego dnia obudziłem się a nad moją głową stało dwóch ludzi w garniturach powiedzieli krótko: Grasz w CJ lub przewiercamy kolana. To był trudny wybór.”


COCO JAMBO trenuje na warszawskich orlikach, gdzie promują sportowy styl życia oraz propagują zdrową rywalizację i zasady gry fair play.

Drużyna intensywnie udziela się na portalach społecznościowych, „świeżo upieczony”blog odnotował ponad 300 odsłon w ciągu niecałych dwóch dni, prawie 200 osób lubi ich aktywność na FB, rośnie zainteresowanie zespołem wśród lokalnej prasy, małymi krokami dążą do zrealizowania planu: WEJŚCIA DO EKSTRAKLASY.

Co tu dużo pisać, zacytujemy klasyków: "COCO JAMBO i do przodu, dobre nie?”

Więcej informacji na stronach:
http://cocojambowwa.blogspot.com
https://www.facebook.com/cocojambowarszawa?fref=ts
AB


Galeria


Zespół COCO JAMBO Zespół COCO JAMBO

Wasze komentarze

64x64

dareczek napisał:

DUMA SZMULEK I OKOLIC
2016-05-01 15:19
64x64

eaglefly napisał:

na mistrza Polski!
2014-08-06 12:19
64x64

prawilniaczek napisał:

dobre koty xD
2014-08-05 22:50

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia